Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

امور حسابداری

همه شرکت ها، کسب و کارها یا ارگان های دولتی، خودشان این امور را انجام نمی دهندذو برای صرفه جویی در هزینه های کارکنان و هزینه های مرتبط، بسیاری از سازمان ها تصمیم به برون سپاری این خدمات به شرکت های دیگر می گیرند. درخواست پیشنهاد، که به RFP مشهور است، به تفصیل بیان می کند که هنگام پاسخ به RFP یک سازمان برای این خدمات، آن سازمان از شرکت مربوطه انتظار دارد تا بر اساس چه چیزی پیشنهاد قیمت ارائه گردد. پاسخ به RFP برای شرکت، نقطه ورود به فرآیند پیشنهاد قیمت نهایی می باشد که معمولا شامل بازبینی شفاهی هیئت مدیره یا مصاحبه با سه تا پنج پیشنهاد دهنده قیمت برتر است.

خدمات حسابداری شامل چه مواردی است؟

شرکت های فعال در این حوزه، دامنه کاملی از خدمات از جمله فهرست حقوق تا گردآوری حساب های دریافتنی تا فرآیندهای دفترداری و حسابداری را ارائه می دهند. صاحبان کسب و کارهای کوچک، جذب صرفه جویی های پیش بینی شده در هزینه های کارکنان و صرفه جویی های بیشتر در زمان می شوند، و هزینه های صرفه جویی شده بیشتر صرف فعالیت های اصلی شرکت می گردند.

  • خدمات لیست حقوق: خدمات مربوط به این حوزه، ارائه دهنده درجه های مختلف خدمات لیست حقوق اعم از تهیه لیست حقوق، محاسبه مالیات و دیگر مایملک و صدور چک می باشد. همچنین مشتریان می توانند تسلیم مالیات لیست حقوق، محاسبه و ثبت کسورات یا دیگر مزایای کارکنان را برون سپاری کنند.
  • مدیریت منابع انسانی: بسیاری از شرکت های فعال در این حوزه، مدیریت منابع انسانی را نیز ارائه می دهند. این خدمات شامل مدیریت لیست حقوق، مزایا و پرداخت حقوق کارکنان می باشند. تعدادی از سازمان ها، مساعدت هایی در زمینه استخدام و گزینش، خدمات تمکین قانونی و آموزشی، ارائه می دهند. گستره چنین خدماتی تنها به میزان کنترلی که یک صاحب شرکت کوچک تمایل دارد بر جنبه های مختلف فرآیند HR داشته باشد، محدود هستند.
  • رسیدگی به حساب ها: خدمات دیگر ارائه شده توسط شرکت های فعال در این حوزه، شامل رسیدگی به حساب های پرداختنی، صدور گزارش های ماهانه پرداخت ها و گزارشات تولید می باشند. خدمات حسابداری معمولاا به پرداخت ها رسیدگی می کنند و گزارش های آنها را سریعتر از آنچه که تعداد کارکنان کم می توانند ارائه دهند، تهیه می کنند و اطلاعات را به موقع برای افرادی که هزینه ها، تامین و تدارکات و موجودی را نظارت می کنند، ارائه می دهند. دیگر حسابی که بسیاری از خدمات حسابداری می توانند مدیریت کنند، حساب های دریافتنی است. این حساب شامل نظارت بر پرداخت ها، اعتباردهی حساب ها و سروکار داشتن با حساب های معوق یا پرداخت نشده گذشته می باشند. دیگر خدمات ارائه شده که برای شرکت های کوچک از اهمیت خاصی برخوردار هستند شامل خدمات حسابداری کامل و مساعدت در تهیه مالیات هستند.

مهم ترین خدمات حسابداری که شرکت آرکا ارائه میدهد عبارتست از:

ساخت نظام مالی شرکت

استقرار کنترلهای داخلی

تنظیم دستورالعمل ها

گزارشات مدیریتی ماهانه  

شرکت بهین اندیشان آرکا رابین به شماره ثبت ۵۷۵۹۴۵ با در اختیار داشتن تیمی مجرب و متخصص در امور مالی حسابداری و مالیاتی و همچنین امور بیمه تامین اجتماعی به شرکت ها و اشخاص حقیقی خدمات تخصصی ارئه میدهد. شرکت آرکا با تسلط کافی بر قوانین و مقررات مرتبط به امور مالی، مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی، به مشتری های خود بهترین راهکارهای عملیاتی ارائه داده است.

آدرس
تهران، خیابان دولت {کلاهدوز }، نبش خیابان یار محمدی ، پلاک 202 ، واحد سوم شرقی
آدرس ایمیل: arkatax021@gmail.com
شماره موبایل: 09124619659 و 09124889403
شماره دفتر: 02122546714
تمامی حقوق برای شرکت بهین اندیشان آرکا رابین محفوظ است. پیاده سازی توسط سرایکو – 1403
ارتباط با ما