Skip to content Skip to footer

حتی اگر در شرکت خود یک حسابدار هم دارید، به مشاور مالیاتی نیاز خواهید داشت. به دلیل پیچیده بودن و همچنین تغییرات زیاد مقررات مربوطه در بازه‌های زمانی مختلف، هر پرونده می‌بایست توسط یک مشاور مالیاتی خبره بررسی شود تا بهترین خروجی از این نظر حاصل شود. مشاوران خبره ما میتوانند شما را از آخرین قوانین مالیاتی آگاه ساخته و در پرونده های مالیاتی، و دفاعیات لایحه ها دستیار شما باشند.

هزینه ی هرگونه خدمات حسابداری، امور بیمه و مالیاتی، باتوجه به پیچیدگی پرونده، حجم کار شرکت و زمان تحویل متفاوت است، برای اطلاعات دقیق تر با ما تماس بگیرید.

اغلب پروژه ها در 3 فاز انجام خواهند شد 1) ارائه پروپوزال و تنظیم قرارداد و تحویل اطلاعات پایه، در چندروز کاری 2) عملیات اجرایی، 3) تحویل پروژه نهایی و پشتیبانی. زمانبندی از لحظه پذیرش این پروپوزال شروع میگردد و تا پایان فاز نهایی طرح، ادامه خواهد داشت. تمامی فازبندی و زمانبندی های کار بر اساس یک نرم افزار مدیریت پروژه خواهد بود. طرح به صورت گام به گام پیش خواهد رفت و کارفرما در جریان تمامی مراحل خواهد بود. تحویل مرحله به مرحله پروژه باعث دریافت بازخوردها از سمت کارفرما شده و اثربخشی نهایی  طرح را افزایش میدهد.

بله، شرکت آرکا خود را متعهد به حفظ اسرار افراد حقیقی و شرکت های همکار دانسته و در قراردادهای همکاری، یک بند برای عدم افشا قرار گرفته است.

باتوجه به سیاست تحویل گام به گام پروژه، درصورتی که کارفرما در هر مرحله از کار به هر دلیلی از ادامه پروژه منصرف شود، میتوان با کمترین زیان مالی برای ما و برای کارفرما، پروژه را متوقف نمود. لازم به توضیح است که در صورت انصراف کارفرما در هر مرحله از کار، پیش پرداخت و بیعانه واریزی، عودت داده نخواهد شد.

شرکت بهین اندیشان آرکا رابین به شماره ثبت ۵۷۵۹۴۵ با در اختیار داشتن تیمی مجرب و متخصص در امور مالی حسابداری و مالیاتی و همچنین امور بیمه تامین اجتماعی به شرکت ها و اشخاص حقیقی خدمات تخصصی ارئه میدهد. شرکت آرکا با تسلط کافی بر قوانین و مقررات مرتبط به امور مالی، مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی، به مشتری های خود بهترین راهکارهای عملیاتی ارائه داده است.

آدرس
تهران، خیابان دولت {کلاهدوز }، نبش خیابان یار محمدی ، پلاک 202 ، واحد سوم شرقی
آدرس ایمیل: arkatax021@gmail.com
شماره موبایل: 09124619659 و 09124889403
شماره دفتر: 02122546714
تمامی حقوق برای شرکت بهین اندیشان آرکا رابین محفوظ است. پیاده سازی توسط سرایکو – 1403
ارتباط با ما