Skip to content Skip to footer

اینجا همه چیز حساب و کتاب داره..

خدمات حسابداری، مالیاتی و بیمه

شرکت بهین اندیشان آرکا رابین به شماره ثبت ۵۷۵۹۴۵ با در اختیار داشتن تیمی مجرب و متخصص در امور مالی حسابداری و مالیاتی و همچنین امور بیمه تامین اجتماعی به شما عزیزان خدمات تخصصی ارئه میدهد. و با تسلط کافی بر قوانین و مقررات مرتبط به امور مالی و مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی میتواند به مشتری های خود بهترین راهکار ها و مشاوره را ارائه دهد.

ما در تمام پروژه‌هایی که انجام داده‌‌ایم، خود را به جای کارفرما گذاشته‌ایم و از دید او به مساله نگاه کرده‌‌ایم، رعایت این نکته در طی این سال‌هابرای ما بسیار مفید بوده است، چراکه با این روش توانسته‌ایم تا به نتایج خیره کننده‌ای در تمامی پروژه‌های قبلی خود دست یافته و از اتلاف منابع مالی و زمانی کارفرمایان ممانعت کرده‌ایم. مستندسازی دقیق فرآیندهای کاری، فازبندی پروژه، سرعت در پشتیبانی و چابکی در ارائه خدمات، از جمله مهم‌ترین مشخصه‌های تیم ما است که به آنها میبالیم. ما به‌صورت متعهدانه، مسئولانه و طبق آخرین استانداردهای حسابداری مالیاتی، خدمات زیر را ارائه می‌دهیم:

our services

ما چه ارزشی ایجاد می کنیم

دقت، شفافیت و تحویل
به موقع به کارفرمایان

خدمات مالی و مالیاتی، علاوه بر مبتنی بودن بر آخرین استانداردها و بخشنامه های مالیاتی کشور، نیاز دارند تا با دقت و تعهد انجام گردند. شرکت آرکا تلاش دارد تا این دو را با هم ادغام نماید و رضایت کارفرمایان مشاغل مختلف را بدست اورد.

برخی از
مشتریان ما

شرکت بهین اندیشان آرکا رابین به شماره ثبت ۵۷۵۹۴۵ با در اختیار داشتن تیمی مجرب و متخصص در امور مالی حسابداری و مالیاتی و همچنین امور بیمه تامین اجتماعی به شرکت ها و اشخاص حقیقی خدمات تخصصی ارئه میدهد. شرکت آرکا با تسلط کافی بر قوانین و مقررات مرتبط به امور مالی، مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی، به مشتری های خود بهترین راهکارهای عملیاتی ارائه داده است.

آدرس
تهران، خیابان دولت {کلاهدوز }، نبش خیابان یار محمدی ، پلاک 202 ، واحد سوم شرقی
آدرس ایمیل: arkatax021@gmail.com
شماره موبایل: 09124619659 و 09124889403
شماره دفتر: 02122546714
تمامی حقوق برای شرکت بهین اندیشان آرکا رابین محفوظ است. پیاده سازی توسط سرایکو – 1403
ارتباط با ما